Про нас

Дитячий оздоровчий заклад «Джерельце» — це позаміський заклад оздоровлення та відпочинку із цілодобовим режимом роботи.
ДОЗ «Джерельце» створений на базі лікувально-оздоровчого комплексу санаторію-профілакторію «Яблуневий сад», власником якого є АТ «Хмельницькобленерго».
Заклад внесений до Державного реєстру дитячих закладів оздоровлення, відпочинку (реєстраційний № 0483) та є закладом вищої категорії, що підтверджено державним атестатом.
Для дітей забезпечено гарні побутові умови, з розрахунку поселення не більше трьох дітей у кімнаті.
Невід’ємною частиною виховної роботи є гуртки за різними напрямками. В закладі функціонують 5 гуртків: музичний, мистецьки, хореографічний, спортивно-оздоровчий та гурток англійської мови. Також наявний комп'ютерний клас та секція плавання.
Велику увагу приділено дозвіллю дітей, тому цікаві ігри, концерти, екскурсії, конкурси та розваги є щоденними невід’ємними заходами.
Діти забезпечуються 5-ти разовим харчуванням (сніданок, обід, підвечірок, вечеря, друга вечеря) з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог. Щоденно в меню включаються свіжі овочі, фрукти, соки, печиво та цукерки, хлібобулочні вироби власного виробництва. За якістю приготування та калорійністю страв стежить медична дієтсестра та черговий лікар.

slider_prvd