До зустрічі у «Джерельці»!
У свою чергу, із теплим напутнім словом звернулася до юних відпочивальників директор табору Катерина Кравчук. А найактивніші з них отримали з рук директора заслужені фірмові відзнаки «Джерельця» та цінні дарунки.
Допізна палало тут високе прощальне багаття, лунали пісні під гітару, а геть розчулені друзі обіцяли одне одному знову зустрітися через рік: «До зустрічі у «Джерельці»!..»
Прес-служба ПАТ «Хмельницькобленерго»